Brondo Architect Hotel

****
Brondo, 4, Palma De Mallorca, 07001, Spain
Online rezervace. Ceny od EUR125.
Máme k dispozici živé operátory, prosím zavolejte
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od EUR125

nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zobrazit ceny
Pokoj
Pokoj
Wi-Fi zdarma
Poslat tuto stránku

Brondo Architect Hotel je 4 hvězdičkový hotel výhodně situován v Palma De Mallorca. Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut.

Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem. Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Přátelská a nápomocná služba concierge je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoliv přáním či požadavkem.

Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu. Jsme schopni zajistit kvalifikované hlídání dětí (za příplatek).

Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.

Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu. Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek.

Celý objekt je zcela nekuřácký. Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami. Psi a kočky jsou na pokojích vítáni (mohou platit omezení jejich velikosti)

Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.

Zobrazit více »

Otázky a Odpovědi

Brondo Architect Hotel Pokoje

Premium Double Room, Terrace
1 Dvoulůžková postel 23 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon

1 Double Bed OR 2 Twin Beds

248-sq-foot individually decorated room, furnished balcony with courtyard views

Internet - Free WiFi 100+ Mbps (good for 1–2 people or up to 6 devices)

Entertainment - 32-inch flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Refrigerator, minibar (fees may apply), and espresso maker

Sleep - Premium bedding, a down duvet, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and designer toiletries

Practical - Desk, safe, and phone

  >>
Standard Double Room
1 Dvoulůžková postel 20 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon

1 Double Bed

215-sq-foot room with city views

Internet - Free WiFi 100+ Mbps (good for 1–2 people or up to 6 devices)

Entertainment - 32-inch flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Refrigerator and minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and designer toiletries

Practical - Desk, safe, and phone

  >>
Premium Double Room
1 Manželská postel 23 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon

2 Twin Beds OR 1 Queen Bed

248-sq-foot room with city views

Internet - Free WiFi 100+ Mbps (good for 1–2 people or up to 6 devices)

Entertainment - 32-inch flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Refrigerator, minibar (fees may apply), and espresso maker

Sleep - Premium bedding, a down duvet, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and designer toiletries

Practical - Desk, safe, and phone

  >>
Double Room (Petit)
1 Dvoulůžková postel 17 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon

1 Double Bed

183-sq-foot room with city views

Internet - Free WiFi 100+ Mbps (good for 1–2 people or up to 6 devices)

Entertainment - 32-inch flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Refrigerator and minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, a down duvet, and bed sheets

Bathroom - Partially open bathroom, shower, bathrobes, and designer toiletries

Practical - Safe, laptop workspace, and phone

  >>
Suite
1 Dvoulůžková postel 50 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon

1 Double Bed

538-sq-foot individually decorated room, balcony/patio with courtyard views

Layout - Bedroom, dining area, and sitting area

Internet - Free WiFi 100+ Mbps (good for 1–2 people or up to 6 devices)

Entertainment - 32-inch flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Refrigerator, minibar (fees may apply), and espresso maker

Sleep - Premium bedding, a down duvet, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and designer toiletries

  >>

Brondo Architect Hotel Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma
Bezplatné Wi-Fi
Bezplatné WiFi
24-hodinová recepce
Terasa
Úschovna zavazadel
Konzieržská služba
Bezbariérový přístup

Fitness zařízení
Šnorchlování v blízkosti
Půjčovna bicyklů v blízkosti
Snídaně k dispozici (příplatek)
Knihovna
Trezor na recepci
Vícejazyčný personál
Limo nebo služba městského vozu k dispozici
Nemovitost bez kouření
Zájezdy/pomoc s vstupenkami
Kyvadlová doprava (příplatek)
Kyvadlová doprava do kasina (příplatek)
Kyvadlová doprava do nákupního centra (opletení)
Kyvadlová doprava do zábavního parku (příplatek)
Snack bar/deli
Střešní terasa
Párová / soukromá večeře
Umělecká galerie na místě
Konferenční sál
Hodiny - 24 hodin
Jízda na koni v blízkosti
Horní patra dostupná pouze po schodech
Doprava do oblasti (příplatek)

 

Brondo Architect Hotel

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v hotelu Brondo Architect Hotel?
Hosté se mohou přihlásit od 15:00. Odhlášení je do 11:30.
Které letiště je nejblíže k Brondo Architect Hotel?
Palma de Mallorca, Spain (PMI) se nachází 4.73 mi od ubytování.
Zajišťuje pokojová služba?
Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu.
Jsou v okolí k dispozici půjčovny aut?
Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut.
Je recepce otevřena 24 hodin denně?
Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.
Jsou v blízkosti restaurace nebo přímo v areálu hotelu?
Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.
Je v hotelu Brondo Architect Hotel k dispozici concierge služba?
Přátelská a nápomocná služba concierge je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoliv přáním či požadavkem.
Je hotel Brondo Architect Hotel bezbariérový?
Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu.
Poskytuje hotel Brondo Architect Hotel hlídání dětí?
Jsme schopni zajistit kvalifikované hlídání dětí (za příplatek).
Mají hotelové pokoje trezory?
Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.
Je v hotelu Brondo Architect Hotel zdarma Wi-Fi?
Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.
Jsou k dispozici prádelní služby?
Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek.
Je v areálu povoleno kouření?
Celý objekt je zcela nekuřácký.
Má hotel Brondo Architect Hotel business centrum?
Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami.
Jsou v hotelu Brondo Architect Hotel povolena domácí zvířata?
Psi a kočky jsou na pokojích vítáni (mohou platit omezení jejich velikosti)
Je v hotelu Brondo Architect Hotel salonek nebo bar?
Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.
Zobrazit více »

Brondo Architect Hotel na mapě

📍 Brondo Architect Hotel
Klikněte pro interakci s mapou

 

Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...The hotel was modern, our room was comfortable and spacious, and the breakfast was plentiful and delicious....
Celkové hodnocení: 8.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště poblíž Brondo Architect Hotel

    • Palma de Mallorca, Spain (PMI) - 4.73 mi

    Muzea

    • Museum Diocesa - 872 f
    • Museu d Art Espanyol Contemporani Fundacion Juan March - 0.24 mi
    • Es Baluard Contemporary Art Museum - 0.28 mi
    • Es Baluard Museum fur moderne und zeitgenossische Kunst - 0.28 mi
    • Cabrera s Museum Es Celler - 0.33 mi

Hotele w pobliżu Brondo Architect Hotel

AN AUTHENTIC 17TH-CENTURY MALLORCAN HOUSE. HISTORY, DESIGN AND PRIVACY A former palace, Can Cera is a unique accommodations choice, devised to create a space ...
Convent de la Missio- Adults Only is a sophisticated retreat set within a 17th-century monastery, perfectly situated in the heart of Palma's historic centre. ...
Hotel Saratoga is a luxurious 4-star hotel conveniently located near the centre of Palma de Mallorca. Local places of interest include Es Baluard, Plaza de ...
Sporting a prime position amidst Spain’s vibrant island city of Palma de Mallorca, HM Jaime III Hotel is just a brief stroll away from pristine beaches and a ...